SAMSUNG TV İPTV SMART İPTV KURULUM

Samsung ve LG marka Smart TV Televizyonlara Smart IPTV uygulaması aracılığı ile iptv kanal listemizi nasıl yükleye bileceğinizi aşağıdaki adımları izleyerek öğrenebilirsiniz.

  1. Bilgisayarınızdan https://siptv.app/mylist adresine gidin.

  2. Delete playlist kutucuğuna 12 haneli harf ve rakamlardan oluşan MAC (01:02:03:04:05:06) adresinizi yazın ve Delete butonuna tıklayın. Sağ alt köşede Playlist Deleted! yazısını göreceksiniz. (MAC adresinizi smart iptv uygulamasını açtığınızda ayarlar/settings bölümünden görebilirsiniz)

  3. Upload local IPTV playlist Kısmındaki ki kutucuğa MAC adresinizi tekrar yazın ve bu kutucuğun yanındaki URL kutucuğuna Size Verdiğimiz m3u_plus linkinizi tamamen kopyalayıp yapıştırın.

  4. Save Online kutucuğunu işaretleyip Upload butonuna tıklayın. Sağ alt köşede 1 URL added! Restart the App. yazısını göreceksiniz.

  5. Smart IPTV uygulamasını 1 kez kapatıp açın. Kanal listenizi ekranda görebilirsiniz. Groups butonu (Kumanda’dan Mavi Tuş) ile kategorilere ayırabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

1.Adım

2.Adım

3.Adım

Not: Bu işlemleri yaptınız ve kanal listenizi göremiyorsanız TV nizin ve modeminizin fişini çekip 5 dk sonra tekrar taktıktan sonra kontrol edebilirsiniz. Eğer yine kanal listenizi göremiyorsanız 3. adımda URL kutucuğuna link yazmak yerine bir üstte yer alan File: alanından bilgisayarınıza indirdiğiniz m3u dosyanızı seçip Upload butonuna tıklamalısınız. (Dosya ile yapılan kurulumlarda listeniz otomatik güncellenmez. Kanal listenizi güncellemek için bu işlemi ara ara tekrarlamanız gerekir. Smart IPTV uygulaması bazı TV modellerinde otomatik güncellenen link ile kuruluma destek vermemektedir.)

Hata veya Takıldığınız Bir Yer Olursa Yapamaz İseniz Whatsapp Destek Hattımıza Yazarsanız Yardımcı Oluruz

 

 

[yasr_overall_rating size=”medium”]